İstanbul Kart’ta %20 İade Öğrenci Kampanyası 19-21 Mayıs 2023

Kampanya kapsamında öğrenciler, 19-21 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapacakları alışverişlerde İstanbul Kart kullanarak %20 iade kazanacaklar. İade tutarı, öğrencilerin kartlarına otomatik olarak yüklenecek ve sonraki alışverişlerinde kullanılabilecek. Kampanyadan yararlanmak için öğrencilerin İstanbul’da lise, üniversite ya da yüksekokul öğrencisi olmaları gerekmektedir.

Kampanya, İstanbul genelinde birçok noktada geçerli olacak. İstanbul Kart, İstanbul metrosu, otobüsleri, metrobüsleri, vapurları gibi birçok toplu taşıma araçlarında kullanılabilir. Ayrıca birçok market ve mağazada da İstanbul Kart geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen öğrenciler, İstanbul Kart resmi web sitesine girerek kampanya kapsamındaki yerlerin listesini ve kampanyayla ilgili diğer detayları öğrenebilirler.

Öğrenciler, İstanbul Kart‘ı internet üzerinden veya çeşitli satış noktalarından temin edebilirler. İstanbul Kart başvuruları, öğrenci belgesi ile birlikte yapılabilmektedir. Kampanya kapsamında kazanılan iade tutarı, sonraki İstanbul Kart alışverişlerinde kullanılabilecek. Bu nedenle, öğrencilerin hemen İstanbul Kart alıp kampanyadan yararlanmaları tavsiye edilir.

Kampanya, öğrencilerin bütçelerine katkı sağlayacak ve İstanbul’un farklı noktalarında avantajlı alışveriş yapmalarına olanak tanıyacak. Kampanya tarihlerini not ederek, İstanbul Kart sahip olan öğrenciler kampanyadan yararlanabilirler.

Kampanya Detayları

İstanbul Kart’ın düzenlediği kampanya kapsamında öğrenciler, 19-21 Mayıs 2023 tarihleri arasında yapacakları İstanbul Kart ile her alışverişte %20 iade kazanacaklar. Bu iade tutarı, kullanıcının karta yüklenecek ve sonraki alışverişlerde kullanılacak. Kampanyaya katılmak için öğrencilerin sadece İstanbul Kart’ları ile alışveriş yapmaları yeterli olacak.

Kampanya ile birlikte öğrenciler, İstanbul’un birçok noktasında avantajlı alışveriş yapabilecekler. İade tutarının karta yüklenmesi ise kullanıcılara ekstra bütçe desteği sağlayacak. Öğrenciler, kampanyanın detayları hakkında daha fazla bilgi edinmek için İstanbul Kart resmi web sitesinde detaylı bilgilendirmeye ulaşabilirler.

Kampanyaya Kimler Katılabilir?

İstanbul Kart’ın düzenlediği %20 iade kampanyası sadece öğrencilere özel bir kampanyadır. Bu kampanyadan yararlanmak için İstanbul’da eğitim gören lise, üniversite ve yüksekokul öğrencisi olmak gerekmektedir. Kampanya kapsamında yapılan alışverişlerde %20 iade kazanılmaktadır ve iade tutarı kartlara otomatik olarak yüklenecektir. Böylece öğrenciler alışverişlerinde tasarruf edebilirler. Detaylı bilgi için İstanbul Kart resmi web sitesine bakabilirsiniz.

Kampanya Nerede Geçerlidir?

Kampanya kapsamında öğrencilerin İstanbul Kart’la yapacakları alışverişler birçok noktada geçerlidir. İstanbul’un birçok semtindeki marketler, alışveriş merkezleri, restoranlar ve daha birçok işletmede bu kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanya tarihleri arasında İstanbul’da bir yerlerdeyse, İstanbul Kart’ınızla alışverişinizi yaparken %20 iade fırsatını kaçırmayın! Detaylı bilgi için İstanbul Kart resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kart Nasıl Alınır?

İstanbul Kart başvurusu yapmak oldukça basit ve hızlı bir süreçtir. Öğrenciler, öğrenci belgeleri ile birlikte çeşitli satış noktalarından veya internet üzerinden İstanbul Kart başvurusu yapabilirler. İstanbul Kart başvurusu yapmak için öğrencilerin Nüfus Cüzdanı veya pasaport ile birlikte öğrenci belgesi ve fotoğraf getirmeleri gerekmektedir. İstanbul Kart başvurusu için gerekli belgeleri tamamlayan öğrenciler, başvurularını çok sayıda satış noktasından ya da online olarak yapabilirler. İstanbul’un birçok noktasında geçerli olan İstanbul Kart’ın kampanyalarından yararlanmak ve avantajlı alışveriş yapmak için yapmanız gereken tek şey, İstanbul Kart başvurusu yapmak ve kartınızı almak.

İade Nasıl Kullanılır?

Kampanya kapsamında kazanılan iade tutarı, sonraki İstanbul Kart alışverişlerinde kullanılabilmektedir. İade tutarı, kartlara otomatik olarak yüklenecektir. Böylece öğrenciler, kampanya süresi boyunca yaptıkları alışverişlerde kazandıkları iade tutarını daha sonraki alışverişlerinde indirim olarak kullanabileceklerdir. Bu sayede, öğrencilerin bütçelerine daha fazla destek olmak amaçlanmaktadır.

İstanbul Kart ile yapılan alışverişlerde, iade tutarının kullanımı oldukça basittir. Alışveriş yapılacak mağazada İstanbul Kart ile ödeme işlemi gerçekleştirildikten sonra, kartın bakiyesindeki indirim tutarı kullanılabilmektedir.

İstanbul Kart Öğrenci Kampanyası

Kısacası, İstanbul Kart öğrenciler için birçok imkan sağlamaktadır. Özellikle bu kampanya ile beraber öğrenciler, İstanbul’un birçok noktasında yapacakları alışverişlerde %20 indirim kazanabileceklerdir. Kazanılan indirim tutarı da İstanbul Kart’a yüklenecek ve sonraki harcamalarda kullanılabilecektir. Kampanyadan yararlanmak isteyen öğrencilerin, 19-21 Mayıs 2023 tarihlerini mutlaka not etmeleri gerekmektedir.

Yorum yapın