World Kredi Kartına Ait Mart Kampanyasında 75 TL Hediye (1-31 Mart) - İndirimler - Kampanyalar - İndir

World Kredi Kartına Ait Mart Kampanyasında 75 TL Hediye (1-31 Mart)

World kredi kartı 1-31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya kapsamında 75 TL ve üzeri World puan hediye ediyor. World Mart 2016 kampanyası dahilinde çok katlı mağaza, ayakkabı, kuyumcu, optik, beyaz eşya, elektronik marketler, saat, market ve giyim kapsamında yapacağınız ilk 100 TL ve katları alışverişler için geçerlidir. İlk 100 TL’de 10 katlarında ilerledikçe 50 TL’ye kadar World puan kazanabileceksiniz. Yapı kredi cüzdan ile birlikte kampanyaya katılırsanız 6. Harcamanızda ek 25 TL puan kazanarak toplamda 75 TL world puan kazanmış olacaksınız.

Kampanya Detayları

Kampanya Albaraka ve vakıf World kartlar, yapı krediye ait bireysel TL ve kredi kartları için geçerlidir.

Kampanya Albaraka ve vakıf World kartlar, yapı krediye ait bireysel TL ve kredi kartları ile kampanyaya dahil sektörlerin yapı kredi World üye işyerlerinde yapılan alışverişler içindir.

Puan kullanım işlemleri, nakit ve mail order işlemleri geçerli sayılmayacaktır.

Peşin ve taksitlendirme ile yapılan alışverişler kampanya kapsamındadır.

Seçili internet siteleri ve sanal kartla yapılan harcamalar kampanya kapsamındadır.

Kampanyaya kısa mesaj (SMS) ile veya yapı kredi cüzdan üzerinden yapılan katılımlar dahil edilecektir.

Bireysel kredi kartları kısa mesaj ile kampanyaya katılması durumunda kazanılan World puanlar 15 Nisan 2016 tarihine kadar en az 1 tane kullanıma açık bireysel kredi kardı bulunması halinde gönderilecek ve 24 nisan 2016’ya kadar kullanılması istenecektir. Kullanılmayan World puanlar 25 Nisan 2016’da geri alınacaktır.

Yapı kredinin Kısa mesaj ile kampanyaya katılmak isteyen müşterileri MART yazarak boşluk bırakacak ve müşteri numaralarını 4454’e göndereceklerdir.

Albaraka Worldcartlılar MART yazarak 1 boşluk bırakacak ve AL yazarak boşluksuz olarak müşteri numaralarını ekleyerek 4454’e göndereceklerdir.

Vakıfbank worldcartlılar ise MART yazarak boşluk bıraktıktan sonra kartın son altı hanesini yazarak 6635’e göndereceklerdir.

Müşteriler yapı kredi cüzdan uygulaması üzerinden katılım yapmayı düşünüyorsa açık statülü en az 1 tane yapı kredi bireysel TLcart veya yapı kredi bireysel kredi kartı ile yapmaları gerekmektedir.

Yapı kredinin cüzdan uygulaması dahilinde kampanyaya katılmak için kampanyalar kısmındaki bana özel kısmından “katıl “ butonunun tıklanması gerekmektedir.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar