Turkcell'den Faturasız Hatlara Aylık 8GB İnternet Paketi Sadece 4 TL - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Turkcell’den Faturasız Hatlara Aylık 8GB İnternet Paketi Sadece 4 TL

Turkcell son dönemin en iyi kampanyasının müjdesini verdi. Turkcell faturasız hat kullanıcıları aylık 8GB internet paketini sadece 4 TL’ye alarak kullanabilecek. Ayrıca her yöne 500 dakika paketi bulunan kullanıcılar 4 TL karşılığında 8GB kotalı interneti 30 gün boyunca rahatlıkla kullanabilecek.

Yalnız pakette hız sınırlaması olacak. 3G için 7,2 Mbps gibi gayet güzel bir hız kotası varken, 1 Nisandan sonra 4G ile 100 Mbps hız sınırlaması olacak.

Kampanya Detayları

Özel olarak uygulanacak olan 8 GB kampanyasından, hazır kart kullanıcıları için dakika paketleri kapsamında verilen 500 dakika paketi olan aboneler faydalanabilir. İnternet paketi 8 GB kotalı olup, ücreti 4 TL gibi cüz’i bir rakamdır. Ay sonuna kadar kullanılmayan paket bir sonraki ayda tekrar alınmazsa otomatik olarak tekrarlanmaz.

Paket kapsamındaki internet yalnız yurt içinde geçerlidir.

İnternetin üst hız limiti 3G için 7,2 Mbps, 4G şebekesi için ise 100 Mbps olacaktır. Paket kotası doldurulduğunda, başka bir paket bulunmuyorsa normal tarife üzerinden ücretlendirilir.

Turkcell, ses iletişimi ( IM ve VOIP), internetten mesajlaşma, internet paylaşımı (Tethering) ve direk dosya paylaşımı, (P2P) programları ve benzeri hizmetlerinin internet paketleri ve kullanım şekillerinde değişikliğe gitme hakkını kendisinde saklı tutar.

Paket kullanılmadığında bir sonraki aya devri yapılmaz. Ticari gelir kazanmak amacı ile kullanılmaz, bir başkasına satılamaz. Bunları yapan aboneler için yasal süreç başlatılarak abonelikleri (hatları) tek taraflı olarak iptal edilir.

Kampanya paketi yalnız internet erişim noktası kullanılarak yapılan bağlantılar için geçerlidir. Erişim noktası, Blackberry cihazları tarafından kullanılan 3G notebook ve Blackberry erişim noktası, USB ve notebook modemler tarafından kullanılan Mobil geniş bant (MGBS/ MGB) erişim merkezleri kampanyaya dahil değildir.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar