TEB’ten Alışverişlerinize Erteleme Ve Taksitlendirme Kampanyası - İndirimler - Kampanyalar - İndir

TEB’ten Alışverişlerinize Erteleme Ve Taksitlendirme Kampanyası

Taksitlendirme imkanı sadece Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde, alışveriş sırasında olur. Oysaki şimdi TEB kampanyaları dahilinde alışverişinizi yaptıktan sonrada harcamalarınızı erteleyebilme veya taksitlendirme imkanı bulacaksınız.

 Kampanya Avantajı Nedir?

Belirtilen tarihler arasında kredi kartı ile yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerde daha sonra internet şubesine girerek  3-6 veya 9 taksit şeklinde taksitlendirebilecek veya ödemelerinizi 30 gün erteleyebileceksiniz.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilir?

Oluşturulan kampanyadan TEB kredi kartı kullanıcıları yararlanabilecektir. Kampanya sadece bireysel kredi kartı kullanıcıları için geçerli olacaktır. Ticari kredi kart kullanıcıları kampanyadan yararlanamaz. Kampanyadan yararlanmanın en önemli şartı ise peşin olarak yapılacak 100 TL ve üzeri alışveriş olması gerektiğidir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanmak için alışverişi tamamladıktan sonra hesap kesim tarihi gelmeden 0850 200 0 666 numaralı telefonu arayarak veya internet şubesinden kredi kartları menüsünden taksitlendir-ötele seçeneğini kullanarak yapabilirsiniz.

Kampanya Süresi Nedir?

Kampanyada henüz süre belirlemesi yapılmamıştır. İsteyen herkes bu kampanyanın avantajlarından yararlanabilir.

Ancak TEB müşterilerine duyurmadan kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Bu durumdan doğacak sıkıntılardan TEB sorumlu değildir.

Kampanyadan Yararlanmak Ücretlendirilecek mi?

Kampanyadan faydalanan müşteriler faiz ödemesi yapacaklar. Mesela ödemelerinizi 3-6 ve 9 taksite böldüğünüzde % 1,49 oranında faiz işletimi devreye girecektir. Borç erteleme işlemlerinde ise 30-60 90 günü içeren ertelemelerde %2,02 oranında faiz işletilecektir.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar