Taksitle Telefon Nasıl Alınır? Taksitle Telefon Satan Yerler Mağazalar

Taksitle Telefon Nasıl Alınır?

taksitle telefon alma

Nakit olarak telefon almak bütçeniz için zorlayıcı olabilir. Telefon alışverişlerinizde sorun yaşamamanız için bazı yöntemleri deneyebilirsiniz.

A) Bankaların ihtiyaç kredilerinden faydalanabilirsiniz.

Her teknoloji mağazasının anlaşmalı olduğu banka farklı olduğundan, faiz oranları da yine alacağınız ürüne göre değişebiliyor. Dikkat etmeniz gereken faiz oranları, telefon ücretinin şartları karşılayıp karşılamadığı vb durumlardır.

Eğer cep telefonu ihtiyacınız çok acil değilse bir süre dikkatli bir araştırma yapmanız ve faiz oranlarını incelemeniz sizin yararınız olacaktır. Özellikle büyük teknoloji marketleri ve banka işbirlikleri bazı dönemlerde çok düşük faiz oranları sunabiliyorlar.

akbank telefon yenileme
akbank telefon yenileme

1. Akbank’tan “Cep Telefonunuzu Yenileyin” kampanyası!

Akbank Direkt Mobil’e giriş yapıp kampanyalar sekmesinden “Cep Telefonunuzu Yenileyin” kampanyasını seçerseniz, telefon alışverişlerinizde 12 aya varan bireysel ihtiyaç kredisi ile taksitlendirme fırsatı sizlere sunulur. Bu kampanya dahilinde kullanılabilecek bireysel ihtiyaç kredisi limitleri 750 TL – 15.000 TL arasındadır.

2. ING Bank Teknokredi kullanarak cep telefonunuzu yenileyin!

ING Bank, 3.500 TL altı telefonlarda peşin fiyatına 12’ye varan , 3.501-15.000 TL arası tüm akıllı telefonlarda ise peşin fiyatına 6 taksit kampanyası sunuyor. Teknosa mağazalarından ve internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinizde geçerlidir. Taksitler peşin fiyatına bölünüyor ancak vade farkı yerine kredi faizi uygulanıyor.

3.Sadece General Mobile markalı telefonlar için: GM Taksit!

Halk Bank işbirliğiyle gerçekleşen bu ödeme yönteminde de öncelikle sistem Findeks puanı sorgulaması yapmakta ve sonucuna göre size taksitle telefon alma imkanı sunabilmektedir.

4. Yapı Kredi şubelerinde Samsung cihaz kredisi fırsatı!

Telefon modeline karar verdikten sonra doğrudan Yapı Kredi şubelerine giderek cihaz kredisi uygulamasına başvurabiliyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken tek nokta bu uygulama sadece Samsung cihazlarda geçerlidir.

5.Geniş telefon çeşidi yelpazesiyle Vatan – Fibabanka işbirliği!

3500 TL altı seçili ürünlerde geçerli olan bu kampanya ile aldığınız cep telefonunu 12 ayda taksit taksit geri ödersiniz.

MediaMarkt’tan yapacağınız alışverişlerde Deniz Bank ile 12 aya varan taksit!

Diğer teknoloji marketlerine benzer olarak, vade 3.500 TL’nin altında olan cep telefonları için 12 aydır, ürün fiyatı 3.500 TL üzeri telefonlarda ise 6 ay olarak belirlenmiştir. Sadece 500 TL ile 15.000 TL arasındaki ürünlerde bu yöntemi kullanabilirsiniz.

akbank telefon yenileme
evkur telefon fiyatları

Evkur ile kredi kartsız peşinatsız ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

Küçük çaplı bir değerlendirme sonrası uygun görülmesi halinde elden taksitle Evkur aracığıyla cep telefonu alabilirsiniz.

GSM operatörlerinin tarifeye ek kampanyalarından yararlanabilirsiniz.

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone gibi GSM operatörlerinden sadece ekimlik fotokopisiyle tarifenize ek olarak son teknoloji telefonları satın alabilirsiniz. Satın aldığınız cep telefonunun taksidi her ay faturanıza eklenir böylece faturanızı öderken almış olduğunuz cep telefonunun taksit bedelini de ödemiş olursunuz. Siz de, kredi kartsız cep telefonu satın almak istiyorsanız, en yakın operatör mağazasına giderek bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çevrenizdeki telefonculardan elden taksitle telefon almayı deneyebilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar