Şok 4 Kasım 2015 Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Şok 4 Kasım 2015 Aktüel Ürünler İndirim Kataloğu

Şok Market Aktüel Ürünler

Şok Market 4 Kasım ve 10 Kasım Arası Aktüel Ürünler Kataloğunu yayınladı.

Şok indirim yapmaya ara vermeden devam ediyor. Onlarca üründe muhteşem indirimler ile karşımıza çıkıyor ve kazançlı alışverişi bizlere sunuyor. ŞOK sadece belirli günler de indirim yapmıyor hergün farklıfarklı indirimler yapabiliyor. Bu marketten markete de değişebiliyor tabi ki. Hemen indirimlere geçelim 🙂

Tursilmatik çamaşır deterjanı 10 kg lık dev fırsatı ile şok marketler de 21.90, her evin mutfağında olmazsa olmaz osmancık pirinç Bizim Mutfak kalitesi ile ve 2.5 kg lık boyuyla 13.50 yerine 9.90 , zeytinyağlarında da büyük indirimler var. Mesela 1 lt lik lio marka sızma zeytinyağı 17.75 , yine lio marka ve 1 lt lik riviera zeytinyağı 13.95.

Zeytin fiyatları ise 3.25 den başlayıp 11.50 ye kadar çıkıyor. tabi ki bunlar boyutlarına ve yeşil siyah ayrımına göre farklılık gösteriyor. Lio yeşil çizik zeytin 400 gramlık ölçüsüyle 3.25 , 1 kg lio salamura sofralık yağlı siyah zeytin 11.50 deneyin tatlarına doyamayacaksınız.

ŞOK market bildiğiniz üzere sadece yemek ve temizlik malzemeleri satmıyor. Elektrik ve ev için gerekli olan malzemeleri de belirli günler de bulundurabiliyor. Bugünler de o indirim dolu günlerden birisi.Havalar soğudu, iş yerlerinde yada evinde elektrikli soba kullanan müşterilerini düşünerek 4 farklı ısıtıcıyı satışa sunmuş.Kumtel marka LX-6331 fanlı ısıtıcı 34.90. Özellikleri: 2000w, turbo fan, 3 farklı güçte kullanabilme,havasız kaldığında otomatik kapanma,duvara monte edebilme özelliği ve 2 yıl garanti. Kumtel marka KS-2760 mini quartz ºömine 59.90 . Özellikleri: 2200 watt,4 quartz, 3 ayrı güçte kullanabilme imkanı,termostata sahip,alarmlı devrilme emniyeti ve iki yıl garanti. Sunny marka ve ATR 2000 SN8 ELKİS 14 ınfrared ısıtıcı ,devre kesici anahtarlı aluminyum ayağıyla birlikte ve tabi ki iki yıl garantisi ile sadece 69.90 ,RAKS marka RCR-12 karbon ısıtıcı 1200 W güce sahip ve iki yıllık garantisi ile ŞOK markette alıcılarını bekliyor.

Her ihtiyaca çözüm bulan şok teknoloji çağının en büyük ihtiyaçlarından biri olan akıllı şarj cihazınıda satışlara eklemiş. Greentech GT-PB23 portatif şarj cihazı ;çift USB çıkışı,10400 mAh kapasitesi led feneri (çoğu powerbank de olmayan bir özellik) mikro USB ŞARJ kablosu da dahil olmak üzere ve 2 yıllık garantisi ile sadece 49.90

Melamin tepsi oval ve dikdörtgen modelleri ve faklı farklı desenleri ile 4.95 lik uygun fiyatıyla karşımızda. 4 Kasım’dan itibaren geçerli olacak indirimlerden birkaçınıda sizlere söyleyeyim. LAV markanın rengarenk alt tabanlarıyla tabakları ve desenli desenli meşrubat bardaklarının her 1 tanesi sadece 1. Mutfağınıza renk katın. Plastik mutfak gereçleri birçok çeºiti ile 2,ahşap mutfak gereçleri 3 lik uygun fiyatlarıyla alıcılarını bekliyor. Bu indirimlerden ve daha birçok indirimden faydalanmak istiyorsanız, ŞOK market uğrayın derim.

 

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar