Shell, Vestel %15 İndirim Kampanyası 15 Mart – 15 Nisan 2016 - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Shell, Vestel %15 İndirim Kampanyası 15 Mart – 15 Nisan 2016

Shell Clup Smart Kart sahibi kişilere özel olarak düzenlediği kampanyada Vestel’in internetteki satış sitesinde % 15 indirim fırsatı veriyor. Kampanya 15 Mart – 15 Nisan 2016 tarihleri arasında Vestel.com.tr üzerinden yapılacak 48” ve üzeri televizyon alımları için geçerli olacak %15, 48”altı televizyon alımları için ise %10 indirim kazanacaklar. (Fiyatlara KDV) dahildir.

Bu indirimden yararlanmak için Shell ClupSmart kart numarasının ödeme sırasında ilgili promosyon kodu alanına yazılması gerekmektedir.

Kampanya yalnız 07/03/2016 tarihine dek Shell ClupSmart  sistemine kayıt yaptırmış ve e-posta erişimine izin vermiş Shell ClupSmart kart sahipleri bu kampanyadan yararlanacaktır.

Kampanya yalnız www.vestel.com.tr adresinden yapılan televizyon alışverişleri için geçerli olacaktır. Farklı ürünler ve farklı mağazalardan yapılan alımlar kabul edilmeyecektir.

Kampanya diğer Vestel ve Shell kampanyaları ile birleştirilmez, bir kişi kampanyadan yalnız bir defa yararlanabilir.

Bu kampanya 18 yaşından küçükler, ClubSmart Extra Card sahipleri, Shell taşıt tanıma müşterileri katılamaz.

Yapılan siparişin tamamen veya kısmen iadesi durumunda kazanılan hediye iptal edilir.

Kampanya kurgusu ve süresinde yapılacak değişiklikler hakkı, Shell, Vestel ve Turcas Petrol A.Ş.’ye aittir. Aklınıza takılan soruların cevabını Shell Müşteri Hattı numarası 4442020 ‘den öğrenebilirsiniz

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar