Shell Akaryakıt İstasyonlarında 30 TL Bonus Fırsatı - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Shell Akaryakıt İstasyonlarında 30 TL Bonus Fırsatı

Akaryakıt istasyonlarının bankalar ile sağladığı promosyon ürünleri ve fiyat indirimleri yenilikçiliğiyle hız kesmeden devam ediyor.

Shell yakıt istasyonlarının bankalar ile olan anlaşmaları sonucunda müşterilerin ilgili banka kartları ile belirli tarihler arasında sınırlı kapasiteli bir şekilde ve stoklu olarak miktarlı yakıt alımlarında türlü türlü bedava ve indirimli hizmet sunmaktadır. En seçkin yakıt istasyonlarından olan Shell kampanya olarak bu sefer bonus kartları seçmiş ve yakıt alımlarında 30 tl bonus fırsatı kampanyası başlatmıştır. 30 TL gibi bir rakam küçük görülse de araba kullanıcılarının mecburi vermesi gereken yakıt fırsatlarını bir nebze indiren bu rakam bonus kart sahiplerini sevindiriyor.

4 Adet ile sınırlı 100 tl ve üzeri yakıt alışverişlerinde 30 tl değerinde bonus kazandıran istasyon firması ve banka 15 şubat başlayan ve 31 mart 2018 tarihine kadar geçerli olan 2. Sefer yararlanmaya müsaade etmiyor. Android, Windows ve IOS tabanlı mobil cihazlarınızda indireceğiniz bonus flaş uygulamasını indirerek geçerli kampanyaya katılım sağlayabilir ve fırsattan faydalanabilirsiniz. Banka kayıtlarında yer alan cep telefon numaranız ile ücretsiz SMS göndererek katılım sağlayabilir ve bonusunuzu kazanabilirsiniz.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar