Özdilek Süpermarketleri'nde World'e 30 TL WorldPuan Hediyesi - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Özdilek Süpermarketleri’nde World’e 30 TL WorldPuan Hediyesi

18 Şubatta başlayan ve 30 Mart 2016’ya kadar devam edecek olan World’e özel kampanyada, Özdilek Süpermarketlerinde yapacağınız toplamda 200 TL ve üzeri alışverişler için 20 TL Worldpuan hediye ediliyor. Yapı krediye ait cüzdan uygulaması katılımıyla ise 20 TL’ye ek olarak 10 TL, toplamında ise 30 TL Worldpuan kazanmış olacaksınız.

Kampanya Detayları

18- Şubat – 30 Mart 2016 arasında Özdilek süpermarketlerinde Worldcard ile toplamda yapacağınız 200 TL ve üzerindeki tek çekimlik alışverişlerde 20 TL’lik hediye worldpuan verilecektir.

Yap kredi cüzden uygulaması ile, yapı kredi kartları ile yapılacak olan katılımlarda 10 TL değerindeki ek worldpuan hediyesi ile toplamında 30 TL hediye kazanılmış olacak.

Bir müşteri kampanyadan sadece 1 kez faydalanacak.

Kampanya müşteri bazındadır. Kampanyaya bütün Albaraka, Vakıfbank worldcard’ları, Yapı kredi banka kartları ve kartları dahildir.

Kampanyaya ticari kartlar, taksitli işlemler ve Worldpuan ile yapılacak alışverişler dahil değildir.

Kampanya çerçevesinde kazanılan puanlar 12 Nisan’da kartlara yüklenecek, 23 Nisan’a kadar kullanılmaması halinde 23 Nisan 2016’da ger alınacaktır.

Yapı kredi Worldcard sahipleri kampanyaya katılmak için OZDILEK  yazdıktan sonra 1 boşluk bırakarak kart üzerinde bulunan müşteri numarasını 4454’e mesaj göndereceklerdir.

Albaraka Woldcard sahipleri ise OZDILEK yazarak boşluk bıraktıktan sonra AL yazarak hiç boşluk bırakmadan 4454’e mesaj göndereceklerdir.

Vakıfbank Worldcard kullanıcıları ise OZDILEK yazarak bir boşluktan sonra kart numarasını son 6 hanesini mesaj ile 6635’e göndermeleri yeterli olacaktır.

Banka kartları ile katılım için mesaj atılmasına gerek yoktur.

Yapı kredi aracılığı ile olan katılımlarda sadece Yapı kredi bireysel kart ile yapılmış alışverişler geçerli olacaktır. Bir katılımcı kampanyaya 1 kez katılabilir.

Kampanyaya katılmak için Android ve İPhone telefonlarına yapı krediye ait cüzdan uygulaması indirilebilir. Uygulama içinde bulunan BANA ÖZEL alanından “kampanyaya katıl” butonuna tıklanmalıdır.

Kampanyadan yapı kredi üzerinden kazanılan puanlar 29 Nisan 2016’ya kadar yüklenecektir.  Puanların son kullanım süreleri 10 Mayıs’tır.

Kampanyaya SMS ile katılımlarda ücretlendirme bütün operatörlerde kendi tarifeleri üzerinden 1 mesaj bedeli olacaktır.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar