Oriflame Aralık 2018 Kataloğu / Yılbaşı Özel - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Oriflame Aralık 2018 Kataloğu / Yılbaşı Özel

Oriflame Aralık 2018 Katalogu

1-31 Aralık 2018 tarihleri arasında geçerli olan ve dilediğiniz kadar sipariş verebileceğiniz en kaliteli Oriflame ürünlerinden oluşan Oriflame yılbaşı kataloğu, her sene olduğu gibi bu sene de sizin için en kaliteli kozmetik ve bakım ürünlerini çok uygun fiyatlara sunuyor.

Enflasyonla Topyekün Mücadele’ye destek veren kuruluşlardan olan Oriflame, müşterileri için özel olarak hazırladığı çok özel Aralık ayı indirimleri ile yılbaşına çok daha güzel ve bakımlı girmenize olanak veriyor.

Oriflame’nin indirimlerle dopdolu olan Oriflame Aralık ayı kataloğunda birbirinden kaliteli parfümler, indirimli fiyatları ile alıcıların büyük beğenisini kazanıyor. Koku dünyasının gizemli sırlarını tek bir şişeye doldurmayı başaran ve DeLaire Bourdoir’in eşsiz notaları ile mükemmel bir koku haline gelen Eclat Mon Parfüm, Aralık ayına özel fiyatları ile sahiplerini bekliyor.

Kataloğu görüntülemek için resme tıklayın.
Oriflame Aralık 2018 Katalogu

Kadınlara kendi paletlerini oluşturabilme imkanlarını sunan The ONE mıknastıslı paletler, istenen far ya da allıkların seçilerek özelleştirilebilir paletler haline getirilmelerini sağlıyor. Oriflame yılbaşı kataloğunda son derece uygun fiyatları ile göze çarpan bu ürünler ayrıca çok sayıda renk seçeneği ile alıcılarına geniş yelpazede bir seçim olanağı sunuyor.

Oriflame 1-31 Aralık 2018 Kataloğu

Sevdiklerine ve kendine birbirinden güzel Oriflame ürünlerini, Oriflame yılbaşı indirimleri ile satın almak isteyen kadınlara Eclat Mon Parfüm dışında Luminescence EDP Parfüm de önerilebiliyor. Yasemin, beyaz odun ve turunçgil notaları ile gittiği her ortamda fark edilmek isteyen kadınların tercihi olan Luminescence ayrıca enerji verici özelliği ile hareketli bir yaşam tarzı için en iyi destekleyicilerden birisi haline geliyor.

Oriflame 1-31 Aralık 2018 Kataloğu

Oriflame Aralık kataloğu, soğuk kış günlerinde kadınları sıcacık tutacak olan New York atkı, eldiven ve bere modellerindeki büyük indirimler ile de dikkat çekiyor. Kış aylarında pek çok kadının kurtarıcısı haline gelen Tender Care balm ürünleri ise Oriflame Aralık Kataloğu indirimlerinde 10.90 TL’lik fiyatı ile sevenlerinin büyük beğenisini kazanıyor.

Oriflame 1-31 Aralık 2018 Kataloğu

Yepyeni formülasyonu, yeni şekli ve yeni renkleri ile baştan başa yenilenen The ONE marka rujlar, Oriflame Yılbaşı kataloğu ürünleri içerisinde en popüler makyaj malzemelerinden birisi olarak uygun fiyatları ile ön plana çıkıyor. Kıyafetlerini şık aksesuarlar ile kombinlemek isteyen Oriflame kadınlarına ise pembe altın rengi ile hayranlık uyandıran Rose Gold Chic Çanta özel yılbaşı indirimleri dahilinde yine cazip fiyatlarla sunuluyor.

Benzer İçerikler
  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar