Nissan’ın Şubat Ayına Özel Tatil İçin Hediye Çekinin Son Günlerini Kaçırmayın - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Nissan’ın Şubat Ayına Özel Tatil İçin Hediye Çekinin Son Günlerini Kaçırmayın

Nissan, şubat ayında sıfır araç alanlara oldukça cazip fırsatlar sunmaktadır. Faydalanabileceğiniz kredi fırsatları ile kolay bir biçimde alabilirken, şimdi de bunların yanında nissan kampanyaları ile tatil harcamalarınızda geçerli olacak indirimler kazanabilirsiniz. Şubat ayının sonlarına yaklaşırken kampanya detaylarını size hatırlatmak istedik.

Kampanyanın Avantajları Nelerdir?

Sıfır araçlar için uygulanan kampanyanın belirlenen tarihleri arasında 2015 model Micra  ve Juke alan müşterileri 20,000 TL’ye kadar % 1,15 faiz oranları ile 20 ay vade fırsatından yararlanacaktır. Quashqai ve X-Trail modelleri için ise 50,000TL’ye kadar  % 1,15 faiz oranı ve 20 ay vade fırsatları sunmaktadır.

Kazanacağım Hediye Çeki Ne Kadar Olacak?

Juke ve Micra araçlarını aldığınız zaman sadece Jolly turda geçerli olmak şartı ile konaklama ve uçak harcamalarında kullanılacak 1,500 TL’lik hediye çeki kazanabileceksiniz. X-Trail  ve Quashqai araçlarında da 2,500 TL’lik hediye çeki sizleri bekliyor.

Kampanyadan Kimler Yararlanabilecek?

18 yaşını dolduran ve nissan bayisine giderek kayıt yaptıran herkes kampanyadan yararlanabilir.

Kampanyaya Hangi Tarih Aralığında Olacaktır?

1 şubat tarihinde başlamış olan kampanyanın son günü ise 29 şubattır. Bu süre içinde almış olduğunuz hediye çeklerini 30 Nisana kadar kullanabileceksiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyenler bu süreye uymak zorundadır. Süre dışında yapılan işlemler kampanya kapsamında olmayacaktır.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar