Maximum Kredi Kartı ile Ödeme Yapana 50 TL Hediye - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Maximum Kredi Kartı ile Ödeme Yapana 50 TL Hediye

maksimum kart

Maximum Kredi Kartı ile ilgili düzenlenen yeni kampanyada mobil program üstünden değişik zamanlarda ve türlerde yapılacak 50 TL ve üzeri her alışverişte 5 TL olmak suretiyle toplamda 50 TL ölçüsünde maxi puan armağan ediyor.

Kampanya 1-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Kampanya Katılma Koşulları: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden alakalı kampanyadaki “KATIL” düğmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Maximum Mobil programı üstünden gerçekleştireceğiniz mobil ödemelerinizi İş Bankası Maximum özellikli ferdi kredi kartları ve Bankamatik Kartı ile yapabilirsiniz.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler:

Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Maximum Aidatsız Kartlar, İş’te Üniversiteli Aidatsız kredi kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak uygulanan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

İş Bankası Maximum özellikli temassız kredi kartları ile temassız POS’lardan uygulanan temassız ödeme işlemleri kampanyaya dahil olmayıp, tekilce Maximum Mobil programı üstünden uygulanan mobil ödeme işlemleri dahildir.

Kampanya kapsamında MaxiPuan kazanabilmek için mobil ödeme işlemlerinin tek seferde ve değişik zamanlarda gerçekleştirilmesi gereklidir.

maximum kart

Kampanya kapsamında tekilce tek seferde ve değişik zamanlarda yapılan 50 TL ve üzeri mobil ödemelerde MaxiPuan kazanılabilecek olup, kazanılabilecek en yüksek MaxiPuan meblağ 50 Türk Lirasıdır

Kampanya devresi içinde yapılan alışverişlerin iptal edilmesi ya da satın alınan ürünlerin iade edilmesi halinde yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 6 Eylül 2019 tarihinde kartınıza yüklenecektir.

MaxiPuan’ların nihai kullanma tarihi 16 Eylül 2019 (bu tarih dâhil)’dir.

Maximiles hesabına yüklenen para puanlar MaxiMil’e dönüştürülemez ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamaz.

Kampanyadan her Maximum kredi kartı olan bir sefer faydalanır ve en çok 50 TL MaxiPuan kazanabilir.


Uygulama indirme kısayolu: maximum.com.tr/indir

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar