İş Bankası’ndan Çok Avantajlı Bahara Özel İhtiyaç Kredisi - İndirimler - Kampanyalar - İndir

İş Bankası’ndan Çok Avantajlı Bahara Özel İhtiyaç Kredisi

İş bankası yine yüz güldürecek bir kampanya başlatmış.

Bahara özel olarak başlattığı kampanyada çok avantajlı şartlarda ihtiyaç kredisi veriyor.

Kampanyanın En Büyük Avantajı

Yapılan kredi kampanyasında belirlenen tarih aralığında iş bankasına başvurmanız halinde günde 9 TL ödemesiyle 7,500 TL kadar ihtiyaç kredisi alabileceksiniz. Ayrıca başvuru için şubeye kadar yorulmanıza gerek yok. Yalnız bir SMS göndermeniz yeterli. Bu kampanya ile 50,000 TL’ye kadar kredi kullanma şansınız var.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

18 yaşını dolduran her Türk vatandaşı bu kampanyadan faydalanabilir. Ancak her başvuru yapana kredi verilmeyebilir. Bu iş bankasının insiyatifi dahilindedir.

Kampanyaya Nasıl Başvurulur

Zaten İş bankası müşterisi iseniz SMS ile, iş tablet veya iş cep şubesinden, ATM’lerden telefon şubesinden, internet şubesinden ve normal şubelerden başvuruda bulunabilirsiniz. Şayet iş bankası müşterisi değilseniz, SMS ile veya şahsen başvuru yapabilirsiniz. Kampanya başvurusunu hangi yolla yaparsanız yapın cevap anında cep telefonunuza gelecektir.

SMS ile Başvuru Nasıl Olur?

Kampanyaya başvurmak için telefonunuzun mesaj bölümüne NAKİT yazdıktan sonra bir boşluk sonrasında TC KİMLİK NUMARASINI yazarak bir boşluktan sonra, istediğiniz KREDİ TUTARINI yazıp, bir boşluk bırakarak AYLIK GELİRİNİZİN EKLEMESİNİ yaparak 4402’ye göndermeniz yeterlidir.

Kampanya Ne Zaman Bitecek

Kampanya 4 Nisan 2016 ya kadar sürecek. Kampanyadan faydalanmak için bu süre içinde başvuruda bulunmak zorundasınız.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar