İş Bankası’nın Cihangir White Mill Cafe’ye Özel Yüzde 15 İndirim Fırsatını Kaçırmayın - İndirimler - Kampanyalar - İndir

İş Bankası’nın Cihangir White Mill Cafe’ye Özel Yüzde 15 İndirim Fırsatını Kaçırmayın

İş Bankası, yüz yüze bankacılık adı altında kampanya başlattı. Bu kampanya ile siz hayatınızı yaşamaya devam ederken bütün işlemleriniz ile İş Bankası ilgilenecek.  Şimdi hem bu İş Bankası kampanyasından hem de diğer avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kampanya Avantajları Nelerdir?

Bu İş Bankası kampanyası ile belirlenmiş tarihler arasında yüz yüze bankacılık işlemleri uygulamasına kayıt yaptıran müşteriler Changir’de olan White Mill Cafe’de geçerli olacak %15 indirimden yararlanabilir.  Kampanyanın geçerli hale gelebilmesi için ödemelerinizi Maximum bankamatik kartı veya kredi kartı ile yapmanız gerekmektedir.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanyadan yalnızca İş Bankası yüz yüze bankacılık uygulamasına kayıt yaptıran müşteriler yararlanacaktır. Yüz yüze bankacılık hizmeti bünyesinde olmayan kullanıcılar yararlanamaz.  Bunun dışında kampanyadan yararlanmak için ödemenin Mecedes, Maximiles ve MaximumCard ile veya bankamatik kartı ile yapılması gerekmektedir.

Kampanyadan Nasıl Yararlanabilirim?

Kampanyaya katılım indirim kodu çerçevesinde yapılacaktır. Kampanya süresi içinde cafeden yapacağınız alışveriş ödemelerinde cep telefonunuza SMS olarak gelen indirim kodunu görevliye vererek % 15 indirimden yararlanabilirsiniz.

Kampanya Tarih Aralığı

22 şubat 2016 tarihinde başlamış olan bu kampanya 31 mart 2016 tarihinde sonlanacaktır. Bu tarihler arasında gelen kodu vererek indirimden yararlanabilirsiniz. Bu süre dışında kalan ödemelerde indirim yapılmayacaktır.

Kampanya Nerelerde Geçerlidir

Kampanya yalnızca Cihangirde olan White Mill cafede geçerlidir. Beyoğlu/Cihangir’de olan susam sokak No: 13 bulunan cafenin sadece bu şubesinde geçerlidir, diğer şubelerde indirim olmayacaktır.

 

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar