Gelir Belgesiz, Kefilsiz ve Sigortasız Kredi Veren Bankalar - İndirimler

Gelir Belgesiz, Kefilsiz ve Sigortasız Kredi Veren Bankalar

Bankaların dijital sistemlere birleşik olmasıyla beraber bilhassa düşük ve orta meblağlı gereksinim kredileri için gelir dokümanı, kefil, ikametgah dokümanı, aylık bordrosu gibi evraklara yönelik zorunluluklar da ortadan kalktı.

Hem kredi çeşitliliğinin yükselmesi ve düşük tutarlar için dahi kredi çekmenin olası olması hatta gelir belgesine gereksinim duyulmadan kredi verilmesi vasıtası ile sigortasız çalışanlar, öğrenciler, işsizler, ev hanımları ve kredi notu düşük olanlar henüz basit finansman desteğine ulaşmaya başladılar.

Birçok banka, web şubesi veyahut mobil program üstünden uygulanan kredi başvurularında gelir dokümanı talep etmez ve şubeler vasıtasıyla uygulanan yüksek limitli kredi başvurularına mukayese et henüz elastik davranır. Bu sayede gelirini resmi tek şeklinde beyan edemeyen veyahut kafi gelire sahip olmayan vatandaşlar, henüz ferah kredi çekebilir ve gereksinimlerini karşılayabilirler.

Siz de acil nakit ihtiyacı duyduğunuz dönemlerde gelir dokümanı olmayana ve sigortasız çalışana kredi veren bankaların gereksinim kredisi kampanyalarını araştırarak makul faiz oranları ve geniş vade seçenekleri ile kendiniz için en iyi krediye müracaat yapabilirsiniz.

Pek defa banka web, müşteri hizmetleri ve SMS üstünden uygulanan bu başvurulara ortalama beş dakika içinde cevap verir ve kredi, kullanıma hazır duruma gelir.

Bazı istisnai hallerde birkaç gün beklemek gerekebilir.
Müşterisi olmadığınız tek bankadan kefilsiz, belgesiz gereksinim kredisi çekecekseniz bankanın sizden kimlik dokümanı talep edebileceğini unutmamalısınız.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Kefilsiz belgesiz kredi veren bankalar vasıtası ile süratli tek şeklinde kredinizi çekebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Gelir dokümanı istemeyen bankalar genellikle kredi üst limitini defa yukarıda tutmaz, başka bir deyişle evraksız kredi veren bankaların bu kapsamda daha az tutarda kredi dayanağı sağladığını söyleyebiliriz. Gelir belgesiz gereksinim kredisi çekebilmek genellikle oldukça kolay.

Maaş bordrosuz kredi veren bankalardan birinin müşterisiyseniz müşteri hizmetleri, mobil program, web şubesi gibi kanallar vasıtasıyla kredinizi çekebilir ve paranızı vadesiz mevduat hesabınıza aktarabilirsiniz. Anında kredi veren bankalar vasıtası ile acil hallerle karşınıza çıkan vakit mağduriyet yaşamadan süratli tek şeklinde nakit ihtiyacınızı karşılamanız olasıdır.

Gelir dokümanı olmadan kredi alabileceğiniz bankaları alttaki listeden inceleyebilirsiniz:

Odeabank Nakit Hazır Gereksinim Kredisi
En ferah kredi veren bankalardan birisi Odeabank’tır. Gelir belgesiz kredi alabilmek isteyenler bankanın “Nakit Hazır” uygulamasından faydalanabilirler. Kredi faiz oranları pazar koşullarına göre değişim gösterebilir ama Odeabank’a gelir belgesiz kredi müracaatı yapmanız durumunda 60 aya kadar vade imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Odeabank’tan gelir belgesiz kredi çekebileceğiniz üst sınır 10.000 Türk Lirası’dır.

Başvurusu onaylanan vatandaşlar şayet önceden Odeabank müşterisi değillerse müesseseye nüfus cüzdanlarını ibraz etmelidir.

Odeabank kimlikle kredi veren bankalardan birisi bulunduğu için bu krediyi çekerken kefile veyahut farklı tek belgeye gereksinim duyulmaz. Banka 10.000 Türk Lirası tutarındaki kredi için 53 TL’lik tahsis fiyatı talep eder.

ING Bank Mini Kredi Belgesiz Kredi

Belgesiz ve koşulsuz kredi veren bankalardan tek öteki ise ING Bank’tır.

İnternetten kredi müracaatı uygulanan bankalar arasında bulunan ING Bank’ın “Mini Kredi” programı ile nakit ihtiyacını karşılamak için web sitesine ek olarak mobil program, müşteri hizmetleri ve ATM cihazı gibi kanallardan da yararlanmak olasıdır. Kullanıcılarına koşulsuz kredi dayanağı gerçekleştiren ING Bank’ın “Mini Kredi” uygulamasındaki üst hudut 5.000 Türk Lirası’dır.

Bu kredi tutarını 60 aya kadar vadelerde ödemek olasıdır.
Koşulsuz koşulsuz kredi veren bankaların çapında bulunduğu gibi ING Bank’ta da yanlızca kimlikle alınabilecek kredi meblağ düşük seviyededir.

Bankadan henüz yüksek tutarlarda kredi çekmek için gelir dokümanı veyahut ipotek göstermek lazım olur. Çalışmayana kredi veren bankalardan biri vasıtasıyla nakit ihtiyacınızı karşılamak için ING Bank’ın 5.000 TL tutarındaki mini kredisinden yararlanabilirsiniz

Enpara Gelir Belgesiz Kredi

Gelir dokümanı ve sigortası olmayana kredi veren bankalardan birisi olan Enpara.com, tek dijital bankacılık servisi bulunduğu için işlemle oldukça süratli olur.

Dolayısıyla acil krediye gereksinim duyanların ve gelir belgesiz talebeye kredi veren bankalara ulaşmak isteyenlerin ilk başvurması lüzumlenen bankalardan birisi bulunduğu özetlenebilir.

Enpara.com müşterisi olan vatandaşlar genellikle bankanın Web sitesi veyahut mobil programı üstünden kredi müracaatı yaptığında herhangi bir vesika veyahut koşul talep edilmeden kredi onaylanır.

Fakat istisnai hallerde banka müşterilerinden ek belgeler talep edebilir. Banka müşterisi olmayanlar ise web üstünden süratli tek şeklinde müracaatte bulunabilir veyahut Enpara’nın davet merkezini arayarak mevzu ile ilgili kapsamı geniş malumat talep edebilirler.

Vade sayısına göre değişik faiz oranları uygulayan Enpara.com, dijital bankacılık programı bulunduğu için kredi çekenlerden herhangi bir ek ücret talep etmez.

Diğer bankalarda bulunduğu gibi belirli tek üst sınır belirtilmemiştir ve müşterinin talebine göre kredi değerlendirmesi yapılır.

4.İş Bankası Gelir Belgesiz Gereksinim Kredisi

Gelir dokümanı istemeden ve SSK olmadan kredi veren bankalar arasında bulunan İş Bankası, hatıranda kredi ile acil paraya gereksinimi olanların yardımına koşar. Kredi üst limitinin 30.000 Türk Lirası bulunduğu İş Bankası’ndan gelir dokümanı olmadan kredi çekmek için banka şubesine gitmenize lüzum yoktur. Haftanın her günü ve zamanında web bankacılığı üstünden İş Bankası’na kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Bankası müşterileri kredi isteği oluştururken bankanın müşterisi olmayanlara göre işlemlerini daha süratli şeklinde gerçekleştirebilirler. Çünkü İş Bankası müşterilerinin banka arşivlerinde kimlik belgeleri yer alır. Bu sebeple bankada kimlik bilgisi olmayan müşterilerin kredi çekerken karşılaşacağı proses bir miktar henüz uzayabilir.

Bankanın kredilere uyguladığı faiz seviyesi pazar koşullarına göre farklılık gösterebilir.

4.İş Bankası Gelir Belgesiz Gereksinim Kredisi
Gelir dokümanı istemeden ve SSK olmadan kredi veren bankalar arasında bulunan İş Bankası, hatıranda kredi ile acil paraya gereksinimi olanların yardımına koşar. Kredi üst limitinin 30.000 Türk Lirası bulunduğu İş Bankası’ndan gelir dokümanı olmadan kredi çekmek için banka şubesine gitmenize lüzum yoktur. Haftanın her günü ve zamanında web bankacılığı üstünden İş Bankası’na kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

İş Bankası müşterileri kredi isteği oluştururken bankanın müşterisi olmayanlara göre işlemlerini daha süratli şeklinde gerçekleştirebilirler. Çünkü İş Bankası müşterilerinin banka arşivlerinde kimlik belgeleri yer alır. Bu sebeple bankada kimlik bilgisi olmayan müşterilerin kredi çekerken karşılaşacağı proses bir miktar henüz uzayabilir.

Bankanın kredilere uyguladığı faiz seviyesi pazar koşullarına göre farklılık gösterebilir.

Aktifbank Kefilsiz ve Belgesiz N Basit Kredi

İşsize, kredi notu kötü imkan, talebeye kredi veren bankalar arasında bulunan AktifBank, N Basit kredi programı ile makul faiz oranlarıyla kredi dayanağı karşılamaktadır.

En basit kredi veren bankalardan bir tanesi olan Aktifbank, gelir dokümanı ve kredi notu gibi konularda hassasiyeti en düşük finans kuruluşları arasında bulunur. Aktifbank’tan çekeceğiniz kredilerde üst sınır 30.000 Türk Lirası tutarındadır ve krediler 60 aya kadar vade seçenekleriyle takdim edilir.

Kredi başvuruları Aktifbank’ın N Basit web sayfası üstünden süratli tek şeklinde tamamlanabilir ve krediye onay verilmesi durumunda PTT şubelerinden krediyi çekmek olasıdır. Aktifbank’a yapılacak kredi taksit ödemeleri de yeniden PTT şubeleri vasıtasıyla gerçekleştirilebilir.

Ev hanımı, talebe, emekli, işsiz, sigortasız gayret gösteren birçok yurttaş bankanın basit kredi hizmetinden faydalanarak greksinimlerini Aktifbank’la karşılayabilir ve kredilerini uzun vadelere bölerek taksitlerini ödeyip borçlarını tamamlayabilir.

Ev Hanımlarına Özel: Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankalar

CEPTETEB Gelir Belgesiz Kredi

CEPTETEB vasıtasıyla gelir dokümanı olmadan, aylık bordrosu göstermeden gereksinim kredisi çekmek olasıdır. Sigortasız çalışana, talebeye, ev hanımlarına kredi veren bankalar arasında tespit edilen
CEPTETEB üstünden 30.000 Türk Lirası’na kadar kredi çekme olanağı bulunmaktadır. CEPTETEB kredi müracaatı üç dakika içinde değerlendirilir ve müracaat sırasında verdiğiniz etkileşim verileri vasıtasıyla tarafınıza dönüş sağlanır.

CEPTETEB’den çekilen kredilerde gelir dokümanı, kefil gibi şartlar aranmaz, bankanın talep ettiği tek koşul, kredi taksitlerinin saatinde ödemesidir.

CEPTETEB konusunda para çekme ve taksit ödeme gibi işlemleri Türk Ekonomi Bankası (TEB) şubeleri ve ATM cihazları vasıtasıyla yapmak olasıdır.

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

SMS ile kredi veren bankalardan bir tanesi olan Denizbank vasıtasıyla gereksinim kredisi çekmek dilerseniz cep telefonlarınızın SMS kısmını açın ve “KREDİM” yazıp tek boşluk bırakarak T.C. kimlik numaranızı 3280’e iletin. Kredi başvurunuzun yanıtı beş dakika içinde size iletilecektir.

Denizbank’ın “Cebimde Kredi” isimli basit kredi programı vasıtası ile süratli tek şeklinde müracaat yapıp yanıt alabilmek olasıdır. Denizbank vasıtasıyla bu yöntemle çekilebilecek kredi üst sınırı ise 55.000 Türk Lirası’dır.

60 aya varan vadelerle evrak ve kefil koşulu aranmaksızın çekebileceğiniz Denizbank kredisine yönelik talebiniz onaylanırsa yapmanız lüzumlenen tek şey banka şubesine nüfus cüzdanınızla beraber gitmektir.

Burada uygulanacak nihai prosedürlerle beraber kredi işleminiz sonuçlanmış gerçekleşir.

HSBC Gereksinim Kredisi

HSBC kefilsiz gelir belgesiz kredi başvurusunu yanlızca bankayla henüz evvel çalışmış ve kredi notu iyi olan şahıslar yapılabilir. Eğer HSBC ile ilk defa çalışacaksanız başka bir deyişle bu bankadan ilk defa kredi çekecekseniz gelir dokümanı, ikametgah dokümanı gibi evraklar talep edilebilir.

Bankanın külüstür müşterileri ise web şubesi, mobil program, müşteri hizmetleri veyahut banka şubeleri vasıtasıyla gereksinim kredisi için müracaat yapabilirler.

Kredi Faizleri Defa Yüksek!: Düşük Faiz ya da Faizsiz Kredi Veren Bankalar

Vakıfbank Kefilsiz Gelir Belgesiz Kredi
Vakıfbank’ın “Anında Kredi” programı ile oldukça süratli tek şeklinde kredi başvurunuzu tamamlayarak paranızı çekebilirsiniz.

Vakıfbank’ın bu hizmetinden istifade etmek için bankanın müşterisi olmanın yanında web bankacılığı veyahut mobil şube kullanıcısı olmak lazım olur. Bu şartları gerçekleştiren şahıslar için ise iki değişik program yer alır.

Vakıfbank vasıtasıyla maaşını alan şahıslar 30.000 Türk Lirası’na kadar kredi çekebilirken maaşını Vakıfbank vasıtasıyla almayan kişilerin “Anında Kredi” programıyla çekebilecekleri kredi üst sınırı 9.000 Türk Lirası’dır. Çekilen krediler için minimum 3 ay, en çok 60 ay vade olanağı tanınır.

Vakıfbank’ın hatıranda kredi hizmetine başvurmak için mobil şubeden veyahut web bankacılığından sisteme giriş yapıp “başvurular” kısmına geldikten ardından “ihtiyaç kredisi başvurusu” alanından işlemleri bitirmek yeterli olacaktır.

Ziraat Bankası Kefilsiz, Gelir Belgesiz Kredi

Ziraat Bankası da tek müddettir gelir dokümanı talep etmeden kredi veren bankalar arasında yer almaya başladı. Fakat Ziraat Bankası vasıtasıyla kredi çekebilmek için bankanın müşterisi olmak lazım olur.

Ziraat Bankası müşterileri bankaya ilişkin mobil şube ve web bankacılığı hizmetleri üstünden süratli tek şeklinde kefil, gelir dokümanı ve başka evraklara lüzum kalmadan kredi müracaatı yapabilirler. Ziraat Bankası vasıtasıyla çekeceğiniz gereksinim kredilerinde üst hudut 30.000 Türk Lirası’dır ve çekilen kredilerde 60 aya kadar vade imkanlarından yararlanmak olasıdır.

Ziraat Bankası’nın mobil programı veyahut web bankacılığı hizmetine T.C. kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaptıktan ardından “başvurular” kısmına gelin ve buradaki tüketici kredisi müracaatı ekranındaki vade ile talep edilen kredi meblağ alanlarını doldurun.

Son olarak maaş gelir bilgisi kısmına alakalı bulguyu aratarak başvurunuzu bitirebilirsiniz.

Akbank Gelir Belgesiz ve Kefilsiz Kredi

Akbank müşterisi olup mobil program veyahut web bankacılığı hizmetini kullanan vatandaşlar, Akbank Dolaysız üstünden kredi müracaatı yapabilirler.

Kredi notu pozitif olan her kullanıcıları gelir belgesiz ve kefilsiz Akbank kredisinden faydalanabilir.

Akbank’ın sunmuş olduğu gereksinim kredisinin üst sınırı 40.000 Türk Lirası’dır.

Çekilen krediyi dört yıl, başka bir deyişle 48 aya kadar uzanan vadelerde ödemek olasıdır.

Değişen pazar koşullarına göre makul faiz oranlarıyla müşterilerine finansman dayanağı sağlamaya gayret gösteren Akbank vasıtasıyla kredi çekmek dilerseniz mobil program veyahut web bankacılığı hizmetine giriş yaptıktan ardından “başvurular ve nakit ihtiyaçlarım” bölümünden “ihtiyaç kredisi başvurusu” başlığına geçiş yapıp işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Bayram Kredisi Veren Bankalar Hangileridir?

Ramazan ve Kurban Bayramlarında ihtiyaçlarınızı karşılamak için krediye ihtiyaç duyarsanız birçok bankanın bayram kredisi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Ayrı olarak başka bankalar “bayram kredisi” başlığıyla kredi sunmasa da bayramdaki ihtiyaçlarınızı karşılamak için bu bankalardan “tüketici kredisi” veyahut “ihtiyaç kredisi” başlığı altında finansman talep edebilirsiniz.

Düşük Kredi Notuna Kredi Veren Bankalar Hangileridir?
Bankacılık hizmetleriyle alakalı geçmişiniz pek parlak değilse, başka bir deyişle kredi notunuz düşükse belirli bankalar vasıtasıyla yeni krediler çekmeniz olasıdır.

Kredi notu düşük olanlara finansman dayanağı yayınlayan bankalardan kimileri şunlardır:

Bu bankalar evrak ve kefil talep etmezler.
Başvuru dahil sürecin devasa kısmı web üstünden işlediği için başka bankalara mukayese et henüz basit kredi verirler. Kredi Notu Düşük

Olanların Programı Lüzumlenen Yöntemler
Kredi notu düşük olan şahıslar henüz basit kredi çekebilmek için kimi yöntemlere başvurabilirler. Genelde düşük kredi notuna bulunduran şahıslar güvence göstererek, kefil göstererek veyahut gelirlerine mukayese et daha az düzeyde kredi başvurusunda bulunarak bankalardan kredi alabilirler.

Kredi Notunuzu Derhal Öğrenin: Kredi Notu Sebep Sorgulanır?

Teminat göstermek
Araba, arsa, dükkan ve ev ipotekli kredi veren bankalar vasıtası ile güvence göstererek kredi çekilebilir. Kredi kullanmak için güvence yoluna başvurmak, kredinin ödenmeme tehlikesini azaltmaktadır veyahut kredinin ödenmediği hallerde bankanın kredi tutarını geri alma şansını artırır.

Bu halde krediye güvence olarak gösterilen taşınır veyahut taşınmazların makul kalitede olması lazım olur. Bankalar taşınır veyahut taşınmazların kredi için güvence niteliğinde olup olmadığının belirlenmesi yerine değerleme eksperi, başka bir deyişle uzman gönderir.

Eksperin vereceği krediye uygunluk raporu ile maliyet bilgilerini baz alan banka, güvence ile ilgili tek hüküm verir.

Kefil göstermek
Kredi çekerken kefil olarak gösterilecek şahıs, tek bakıma kredi çeken bireyin borcu ödememesi halinde borcu üstlenen şahıs olacaktır. Dolayısıyla bankalar her bireyi kefil olarak reddeder ve kefillerde belirli niteliklerin olmasını talep eder. Bir kefilin kredi notu olumlu olmalı, SGK kaydı bulunmalı ve kredi tutarına göre kafi gelire sahip olması gereklidir. Eğer kefil evli ise eşinin kefil olmaya rıza gösterdiğine değin imza atması lazım olur.

Gelire nispeten düşük kredi kullanmak
Yüksek gelire bulunduran fakat kredi notu kötü olan şahıslar, düşük limitli kredi talep etmeleri durumunda bankalardan henüz basit kredi alabilirler. Banka bu halde bireyin gelirinin krediyi karşılayabilecek seviyede olduğuna hüküm verirse kredi başvurusunu onaylar.

Tüm bankaların düşük limitli birçok kredi kampanyası yer alır. Bu kampanyalara müracaat dilmesini durumunda kredi notu düşük olan yüksek gelirli şahıslar kredilerini daha süratli şeklinde onaylatabilirler.
Bu tekniğin başka tek yararı ise çekilen yeni kredi, derli toplu olarak ödenirse kredi notunda da tek iyileşme oluşur ve ileriki dönemlerdeki kredi ihtiyaçlarında mevzubahis bireyin eli rahatlamış gerçekleşir, bankalardan henüz ferah finansman dayanağı alır.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar