CardFinans’ın Ciceksatis.com’da Yüzde 25 İndirim Ayrıcalığından Yaralanın - İndirimler - Kampanyalar - İndir

CardFinans’ın Ciceksatis.com’da Yüzde 25 İndirim Ayrıcalığından Yaralanın

Kredi kartlarının mağazalarla ve markalarla birlikte yaptığı kampanyaların yeni bir örneği internet sitesi anlaşmalı olarak başladı. Cardfinans kampanyaları dahilinde belirlenen tarihler arasında  Cİceksatis.com adresinden yapılacak alışverişlerde indirimlerde yararlanabilirsiniz.

Bu Kampanya Nasıl Bir Kampanya?

Bu kampanya, çiçek satış kampanyaları ile konulan tarihler arasında CardFinans kredi kartı kullanarak ciceksatis.com adresinden tek seferde 75 TL veya üzeri alışverişlerde, toplam tutarınız üzerinden % 25 indirimden faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca bu kampanya peşin ve taksitli alışverişlerde de aynı.

Bu Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Kampanya Finansbak’a ait bütün kredi kartlarında geçerlidir. Hem ticari kredi kartları, hem bireysel kredi kartları bu kampanyaya dahil. Üstelik kampanya sadece kredi kartlarında değil, banka kartları kullanılarak yapılan alışverişlerde de geçerli olacaktır. Kampanya kapsamında olmayan alışverişler ise ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişlerdir.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?

Bu kampanyaya katılarak avantajlarından yararlanmak için herhangi bir işlem yapmanıza, yani promosyon kodu, SMS veya hediye çekine gerek yok. Tek şart kampanya tarihleri arasında ciceksatis.com adresinden tek seferde 75 TL veya katlarında alışveriş yapmak ve indirimden yaralanmak olacaktır.

Kampanya Süresi

Kampanya için belirlenmiş son katılım tarihi 30 Haziran 2016 olarak belirlenmiştir. Kampanyadan yararlanmayı düşünen müşteriler bu tarihler arasında alışveriş yapabilirler.

Kampanyaya Ait Diğer Detayla Nedir?

Kampanya sadece ciceksatis.com’da yapılan alışverişler için geçerlidir. Diğer kanallar için etkinliği yoktur. Kampanya ciceksatis.com bünyesindeki tün kategori ve ürünlerde geçerlidir.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar