Bonus Kart, Taksitle Kira Geliri Vergisi Ödeme Kampanyası Detayları - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Bonus Kart, Taksitle Kira Geliri Vergisi Ödeme Kampanyası Detayları

Bonus kredi kartı kullanıcıları kirada olan gayrimenkulleri için ödemekle yükümlü oldukları kira gelir vergisi ödemelerini gib.gov.tr aracılığı ile 3 taksitle ödeyebilecekler. Kampanya bünyesinde yapılacak olan tek çekimlik ödemeler kart ekstresine 3 taksit olarak yansıtılacak. Bonus garantipay ve flaş ile yapılacak ödemelerde ise 5 taksit fırsatı verilecek. Başlatılan bu kampanya 10 Nisan 2016 dek sürecek.

Kampanya Detayları

Gib.gov.tr üzerinden yapılan kira geliri vergisi ödemeleri için ücretsiz 3 taksit avantajı verilecek. Ayrıca gib.gov.tr’den BonusFlaş uygulaması kullanılarak, GarantiPay ile yapılacak kira gelir vergisi ödemelerinde 5 taksit avantajı sunulacak. Garantipay ile ödeme yapılması halinde Bonusflaş’a iletilen işleme dahil bir iletiden veya “ödemeler” bölümünden GarantiPay seçilerek kart bilgilerini girmeye gerek duymadan kolaylıkla ödeme gerçekleştirilir.

3 taksit avantajından; Money Bonus, Garanti Bonus’lar, ICBC Turkey Bonus, ICBG Turkey Bonus Ticari Kart, ING Bonus Ticari Kart, ING Bonus, Şeker Bonus Ticari Kart, Şekerbank Bonus, EASY, Amex Business, Miles Ve Smiles Business, Bonus Business, Amex, Miles ve Smiles kredi kartları, Flexi, Bonus Amex, Bonus Genç, Bonus Flexi ve Money Bonus kart sahipleri yararlanabilir.

Kira geliri vergisi ödemesi 5 taksit kampanyası avantajından ise, GarantiPay ile ödeme Gerçekleşmesi halinde yalnız Garanti Bankası Kredi Kart Kullanıcıları faydalanabilir.

GarantiPay ile alakalı ayrıntılar ve ödeme şeklini detaylı incelemek için:

https://eticaret.garanti.com.tr/GarantiPay.aspx adresini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bankası yaptığı bu kampanyayı herhangi bir zamanda kampanya şartlarında değişiklik yapma veya kampanyayı sonlandırma hakkını saklı tutar. Bu durum karşısında katılımcıların hiçbir hak talebinde bulunamayacaklarını kabul eder.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar