Bonus American Express ile Yılda 420 TL Extra Bonus Kazanma Şansı - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Bonus American Express ile Yılda 420 TL Extra Bonus Kazanma Şansı

Bonus kredi kartları alışverişlerde kullanıcılarına birçok indirim, Bonus ve taksit imkanı sunuyor. American Express kredi kardı kullandığınız yıl içinde diğer Bonus kartlara oranla 420 TL extra fazla Bonus kazanabilirsiniz. Üstelik bu kazanımlar diğer Bonus kampanyalarının dışında kalmaktadır.
American Express kampanyalarıyla kredi kartını aldığınızda fazlasıyla ayrıcalıklı bir kredi kartı ailesine katılmış olacaksınız. Yalnız Garanti Bankası değil, TEB, Vakıfbank, İş Bankası ve Denizbank olan her yerden American Express kredi kartı ile alakalı işlemi bedelsiz olarak yapabilirsiniz. Birçok avantajı ile beraber diğer Bonus kartlarına göre senelik 420 TL gibi bir Bonus kazanabilirsiniz.

Kampanyadan Kimler Faydalanabilir?

Yalnız Bonus Amercan Express kredi kartları için geçerli olan kampanyaya diğer Bonus kartları American Express’sin yararlandığı avantajlardan faydalanamaz. Üstelik bu avantajlarda sadece kampanya olarak nitelendirilmediği için süreklilik vardır.

Kampanyaya Katılma Şartları

Kampanyaya dahil olmak için herhangi bir kanaldan American Express Bonus kredi kartı başvurusu yapmanız yeterli olacaktır.

Üstelik kredi kartınız varsa bunu yapmanıza da gerek kalmamaktadır. Yapacağınız alışverişlerde normalden % 1 daha fazla Bonus kazanımı sağlayarak 25 TL Bonus kazanma şansı yakalayacaksınız. Bir ay içerisinde 10 kez market, restoran ve akaryakıt sektörlerinden 25 TL’lik alışveriş yapmanız halinde 10 TL daha fazladan Bonus kazanarak aylık 35 TL’lik, senelik ise 420 TL ekstradan Bonus kazanmış olacaksınız.

Kampanya Ne Zaman Bitecek?

Yapılan bu kampanyada şimdilik herhangi bir tarih sınırlaması yoktur. Dolayısıyla AMERİCAN Express kredi kartı kullanıcısı olmaya başladığınız andan itibaren kampanyadan faydalanmaya başlayabilirsiniz. Kampanya ziyade uygulaması olduğu için tarih sınırlaması konulmamıştır. Ancak American Express Bonus istediği tarihte kampanyayı bitirebilir.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar