Bim 21 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Bim 21 Aralık 2018 Aktüel Ürünler Kataloğu

Bim 21 Aralık 2018 Aktüel Ürünler

Fırsatların ardı sıra kesilmeyen BİM kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. En uzun gecenin gerçekleştiği gün 21 Aralık 2018 tarihinde başlayacak olan BİM indirimleri ile ihtiyaçlarınızı kolaylıkla alabileceksiniz.

Hazırlanan kampanyada aktüel ürünler olarak adlandırılan mutfak ihtiyaçlarınızdan ev aletlerine her şeyde büyük indirim fırsatları BİM’in bütün mağazalarında yer alacak! Marketlerin geniş kapsamlı indirimlerinin kışın soğuklarını iyice hissetmeye başlamamızla birlikte yüksek oranda artış gösterdiğini ve BİM’in bu kapsamda en büyük indirim fırsatları kapsamında büyük çalışmalar sergilediğini unutmamak gerekiyor. 21 Aralık 2018 Bim indirimleri kaç gün süreceği konusunda net bir bilgi yer almasa da 25 Aralık tarihinde de indirimlerin farklı ürünlerde devam edeceği katologların incelenmesi halinde görülebilir. İndirim katologları her güne özel farklı oluşturulduğu için sadece 7 gün sürecek. Bu fırsatları kaçırmamak için BİM toptan satış marketlerinin yolunu tutabilirsiniz.

Aktüel ürünler kataloğunu görmek için resme tıklayın.
Bim 21 Aralık 2018 Aktüel Ürünler

Marketlerin taksitli ürün satışlarını pek sık yaptığını göremiyoruz. Ancak BİM 21 Aralık 2018 indirimleri ile birlikte PHILIPS ütü ve Fakir kahve makinesi ürünlerinde 6 taksite varan bir seçenek sunuyor. Firmanın yapmış olduğu bu indirimle birlikte BİM yılın en yüksek satışlarını gerçekleştirebilir. İndirime giren ürünlerin her biri farklı ürün katologlarında yer alıyor. Örneğin 25 Aralık 2018 indirimiyle birlikte BİM gıda ürünleri üzerinde yapmış olduğu indirimle birlikte müşterilerinin dikkatini çekmeyi başarıyor. Yani mağaza sadece elinde kalmış olan belirli bir ürün skalasını değil bütün ürünlerinde aynı kampanyaları yapmaya çalışıyor.

BİM Kampanyaları Kaç Gün Sürecek?

Marketlerin yapmış olduğu kampanyalar veya getirdikleri kampanyalı ürünler genellikle 3-4 gün sürüyor. Ki 21 Aralık 2018 BİM aktüel ürünler kataloğunda sunulan indirimlerinde kaç gün süreceği ise 21 Aralık 2018 ve 28 Aralık 2018 tarihleri arasında olacağını katologlardan kolaylıkla anlayabilirsiniz.. Katologlara göre 21 Aralık 2018 yani cuma gününden itibaren bu indirimlerden bütün vatandaşlar faydalanabilecek. Ancak indirim süresi 1 hafta boyunca devam edeceği için ürünlerin kısa sürede tükeneceğini unutmamak gerekiyor. Piyasa fiyatı 300-400 TL arası olan ürünler BİM tarafından 275 TL gibi fiyatlara satılacak. Ayrıca bu hizmeti taksitli haliyle kullanma fırsatına da sahip olacaksınız.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar