Beko World Kart Ödemelerinde 164 TL Değerinde Ütü Hediye Ediyor - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Beko World Kart Ödemelerinde 164 TL Değerinde Ütü Hediye Ediyor

World kredi kartı kullanıcıları Beko mağazalarından yaptıkları 1350 TL ve üzerindeki alışverişler için 164 TL değerindeki ütüyü hediye ediyor. Üstelik kampanya dahilinde ödemelerinizi 9 ay taksitlendirerek hediyeye sahip olabileceksiniz.

Kampanya Detayları

1-31 Mart 2016 tarihleri arasında geçerli olacak kampanya, hediye Beko BKK 2307 ütü hamiline kart alışverişinde anında kart slibi üzerinde “ Tebrikler Vorld –Beko’dan hediye ütü kazandınız. Kazandığınız ütünüzü Beko mağazasından alabilirsiniz.” Mesajı yazdıktan sonra mağaza tarafından tarafınıza verilecektir.

Hediye ütüyü kazanmak için tek seferde en az 1350 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Taksitli, vade farklı taksitli, puanla yapılan alışverişler ve tek ödemeli alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Bir müşteri kampanyadan 1 kez faydalanabilir. Kampanya TEB, Vakıfbank kişisel Worldkart’lılar ve Yapı kredi kartlarında geçerlidir.

Ticari kredi kartları kampanya dışındadır.

Alışveriş anında stoklarda hediye edilecek ütünün bulunmaması halinde kart hamiline bilgileri satış temsilcisi tarafından alınacak ve hediye stoklarda olduğu an verilecektir. Kar slibinde “ Tebrikler Vorld –Beko’dan hediye ütü kazandınız. Kazandığınız ütünüzü Beko mağazasından alabilirsiniz.” Yazısı olmaması halinde ya hediye daha önceden alınmış yada mağaza kampanyaya kayıt olmamış olabilir.

Henüz kampanyadan faydalanılmamış ve  alışveriş yapılan mağaza kampanyaya dahil olmasına rağmen slib’de çıkmaması halinde üye mağaza yetkili kişisinin 444 0 458 numaralı iş yeri müşteri hizmetleri ile görüşmesi sonrasında gerekli kontroller yapıldıktan sonra hediye verilecektir.

Hediye edilen Beko BKK 2307 ütü KDV dahil 164 TL’dir.

Beko veya Yapı kredi kampanyayı tek taraflı olarak süresini uzatma, değiştirme ve kampanyayı bitirme hakkını kendisinde saklı tutar.

 

 

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar
  • KÜBRA NUR A.6 sene önce
  • 1350 tl lik alışveriş yapabilsem zaten 165 tllik ütüyüde alırdım.