Axess'den N11 Kampanyası Dahilinde 60TL Chip-Para 16-31 Mart 2016 - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Axess’den N11 Kampanyası Dahilinde 60TL Chip-Para 16-31 Mart 2016

Axess kredi kartı kullanıcıları n11.com online alışveriş sitesinden yaptıkları 500 TL ve üzeri için 30 TL, 1000 TL ve üzeri için 60 TL chip para kazanma şansı yakalıyor.

Kampanya Detayları

Kampanya 16 Martta başladı, 31 Martta sona erecek. Bu tarihler arasındaki 500 TL’lik alışverişlere 30 TL, 1000 TL’lik alışverişlere 60 TL chip para hediye olarak verilecek.

Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri sadece 1 kez chip para kazanabilir. Kampanya bünyesinde en fazla 60 TL kazanılacaktır.

Kampanyaya dahil olmak için “N11”yazdıktan sonra mesaj ile 4566’ya göndermeniz yeterli olacaktır.

Kazanılmış chip paraların son kullanım süresi ise 15 Nisan 2016 olarak belirlenmiş. Bu süre sonunda kullanılmayan chip paralar geri alınır.

Kampanya Neo, Free, Sanal kart, Axess ve Wings kartları ile tek seferde en az 500 TL ve üzeri alışverişlerde vade farksız taksitli işlemlerde ve ödemelerde geçerlidir. Bank’o Card Axess ve ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kazanılmış chip paralar aynı gün içinde verilecektir.

Kampanya mücevher, altın, kontör ve takı kategorisinde yapılacak olan alışverişlerde geçerli değildir.

Kampanya süresi boyunca, kampanya koşullarının sağlandığı birinci alışveriş ödüllendirilecektir.

İade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.

Yasal mevzuat gereği olarak hizmet veya mal alımı sonrasında belli bir bedel karşılığı borcu ödemenin ertelenmesi veya taksitlendirmenin olduğu dönemler dahil olmak şartı ile bireysel kredi kartlarında nakit çekim taksitlendirmelerinde taksit sayısı 9’u geçemez. Kuyumla ilgili hizmet ve mal alımlarında bu süreç 4 ay, mobilya, eğitim ve beyaz eşya alımlarında 12 ay olarak uygulanmaktadır. Kredi kartı ile yapılacak alışverişlerde akaryakıt, telekomünikasyon, hediye çeki, yemek ve gıda harcamalarında taksit uygulanmaz.

Akbank T.A.Ş. kampanyayı değiştirme veya durdurma hakkını kendisinde saklı tutar.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar
  • RAMAZAN6 sene önce
  • BU CHİP PARA ÇOK GÜZEL BİRŞEY YAP ÇOĞU ŞEYİ UCUZA ALIYORUM