Axess İle Mart'ta Fatura Talimatlarınıza 100 TL Chip-Para! - İndirimler - Kampanyalar - İndir

Axess İle Mart’ta Fatura Talimatlarınıza 100 TL Chip-Para!

Axess ile Mart’ta vereceğiniz otomatik ödeme talimatı ile 100 TL’ye kadar chip-para kazanabilirsiniz. 31 Marta kadar fatura yazarak 4566’ya gönderin. 1. Yeni faturanızda 15 TL, 3. Yeni faturanızda 50 TL, 6. Ve üzeri faturalarınız için 60 TL chip-para kazanma şansı yakalayın!

Otomatik ödeme talimatınızı Akbank telefon şubesi 444 25 25, Akbank direkt internet veya Akbank şubelerinde yapabilirsiniz.

Kampanya Detayları Nedir?

Kampanya aralığı 1 Mart ile 31 Mart’tır.

Free için bu kampanyaya katılmak ücretsizdir.

Kampanyadan Axsess exi26, Axess ve free asıl kart sahipleri faydalanacaktır.

Kampanya dahilinde bir müşterinin vereceği bütün otomatik ödeme talimatları için kazanabileceği ödül limiti 100 TL chip –para’dır.

Kampanyada kazandığınız chip-paralar 08 Nisan 2016’da kartınıza yüklenecektir.

Ödül yeni verilecek talimatlar için geçerlidir. Var olan ödeme talimatını iptal ederek yeniden otomatik ödeme talimatı veren müşteriler ile hesaptan otomatik ödeme talimatını fes ederek kredi kartından otomatik ödeme talimatı verenler kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyadan yararlandıktan sonra otomatik ödeme talimatını 12 ay içerisinde iptal eden müşterilerden kartlarına yansıtılan chip-paralar geri alınacaktır.

Kredi kartından talimatlı olanların yapılan fatura ödemelerinde faturanın ödenme tarihinden, hesap kesim tarihine dek, aylık olarak net %2,02 fatura ödeme faizi uygulanacaktır.

Kampanyaya kayıt olmak için, asıl kart sahibinin Akbank’ta kayıtlı cep numarasından 1 defa mesaj göndererek kayıt olması yeterlidir. SMS bedeli tüm operatörlerden ÖTV ve KDV dahil 0,65 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Kampanya için gönderilen kısa mesaja, Akbank tarafından kayıt işleminin gerçekleştiği yönünde cevap verilmesinin akabinde kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Akbank kampanyayı değiştirme ve fes etme hakkını saklı tutar.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar