15-31 Ekim 2015 Axess Market Akaryakıt Kampanyası 30 TL Hediye - İndirimler - Kampanyalar - İndir

15-31 Ekim 2015 Axess Market Akaryakıt Kampanyası 30 TL Hediye

Akbank Axess‘ten yine akaryakıt ve market alışverişi yapanları düşünen kampanya. Kredi kartlarından Axess kartı sahiplerine özel yeni bir kampanyalı indirim fırsatı var. Tüm akaryakıt ve market bölümünde yer alan iş yerlerinde farklı günlerde tek seferde yapacağınız 75 Türk Lirası ve üzeri her alışveriş ödemenizde 5 TL olmak üzere tam 30 Türk Lirası chip para elde etme avantajı 15 Ekim ve 31 Ekim 2015 tarihleri arasında Akaryakıtçı ve Alışveriş marketlerinde sizi bekliyor.

 

Kampanyaya katılmak çok kolay, telefonunuzu elinize alarak HEMEN yaz 4566‘ya mesaj olarak gönder kampanyaya dahil ol. Mesaj göndermediğiniz takdirde maalesef kampanyaya dahil olamıyorsunuz. SMS’inizin olmaması da sorun değil, Axess’in sitesine girerek Axess kampanyaları bölümünden ücretsiz kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya ücretsiz internet sitesi üzerinden katılmak için aşağıdaki linki ziyaret etmeniz yeterli.

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/3497/akaryakit-ve-markette-30-tlye-varan-chip-para

 

 

30 TL Chip Para Kampanya Detayları:

Axess kampanyası 15 Ekim ve 31 Ekim 2015 tarihleri arasında geçerli olan bir kampanyadır. 31 Ekim 2015 Cumartesi gecesine kadar kampanya geçerli olup gece yarısından sonra kampanya süresi dolacağı için katılım sağlanamayacaktır.
Kampanyadan yararlanmak için HEMEN yaz 4566’ya SMS olarak mesaj gönderin. Mesajınızı Akbank’a ilettikten sonra size yine gelen onay mesajından sonra kampanyaya katılımınız başarıyla sağlanmış olur.
Kampanyaya dahil olduğunuzda, akaryakıt ve market sektörlerinde bulunan, tüm iş yerlerinde, 75 Türk Lirası ve üzeri her alışverişinizde 5 TL chip para ve toplam 30 TL chip para hediye verilmektedir.
Fırsata katıldıktan sonra bütün bireysel Axess, Wings ve Free asıl/ek kredi kartları ile maksimum 30 TL kazanabilirsiniz, kampanya 30 TL ile sınırlıdır.
Chip para kazandığınız an kartınıza yüklenmektedir, bekleme gibi bir durumunuz yok.
Aynı iş yerinden aynı gün yaptığınız 75 Türk Lirası ve üzerindeki alışverişiniz de kampanyaya ilavedir.
Gerçekleştirdiğiniz 75 Türk Lirası ve üzeri alışverişlerinizi iptal ettiğiniz takdirde otomatik olarak chip para da iptal edilmektedir.
Ticari ve Neo kartlar ile yapılan çekimler, nakit avans para çekimleri, chip para ile yapılan ödemeler ve çevrim içi ödeme ile yapılan işlemler kampanya çerçevesi dahilinde değildir.
Katılım için gönderilen SMS’ler; Turkcell, Avea ve Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,65 TL’dir.
Telefondan yaptığınız SMS’li mesajlarda Vodafone, Avea ve Turkcell kullanıcıları için KDV ve ÖİV bedelleri dahil 65 Kuruştur.
Yukarıda belirtildiği gibi mesaj veya çevrim içi başvuru yaptıktan sonra Akbank’tan onay mesajı geldikten sonra kampanyaya dahil olmuş olacaksınız.
Bu kampanyadan kazanmış olduğunuz chip paraları 15 gün içerisinde kullanmanız gerekmektedir.
Kampanyada dağıtılacak toplam chip para ödül tutarı 1.000.000 TL chip para ile sınırlandırılmıştır.
Kampanyaya katıldıktan sonra alışveriş gerçekleştirdiğiniz iş yerlerinin kayıtlı firma bilgilerinin doğruluğunun sorumluluğu iş yerlerine aittir.
Unutmayın ki Akbank düzenlemiş olduğu kampanyaları duyurma ve değişiklik yapma işlemlerinin haklarını saklı tutar.

  • Site İçi Yorumlar
  • Dısqus Yorumlar